Vlak Os 5622 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 9.32 | 2/3 | |||
Petrovice nad Orlicí | 9.36 | 9.36 | |||
Třebechovice pod Orebem | 9.41 | 9.42 | 2 | ||
Blešno | 9.45 | 9.45 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 9.50 | 9.51 | 2 | ||
Hradec Králové zastávka | 9.53 | 9.53 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 9.57 | 2 |
v a ; v a ; 1.2. v a ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci