Vlak Os 5603 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 5.03 | 1 | |||
Hradec Králové zastávka | 5.07 | 5.07 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 5.08 | 5.09 | 2 | ||
Blešno | 5.14 | 5.14 | |||
Třebechovice pod Orebem | 5.18 | 5.19 | 2 | ||
Petrovice nad Orlicí | 5.25 | 5.25 | |||
Týniště nad Orlicí | 5.28 | 5.31 | 2/3 | ||
Žďár nad Orlicí | 5.35 | 5.35 | |||
Borohrádek | 5.38 | 5.39 | |||
Čermná nad Orlicí | 5.44 | 5.45 | 2 | ||
Plchůvky | 5.49 | 5.49 | |||
Újezd u Chocně | 5.50 | 5.51 | 3 | ||
Choceň | 5.58 | 3 |
Hradec Král. hl.n.-Týniště nad Orlicí jede v a 24.XII., 2.IV., 28.IX., 28.X., 17.XI., nejede 26.XII. – 2.I., 3.IV.; Týniště nad Orlicí-Choceň jede v a ;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy