Os 5081 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 20.32 | 1 | |||
Brandýs nad Orlicí | 20.36 | 20.37 | |||
Bezpráví | 20.40 | 20.40 | |||
Ústí nad Orlicí | 20.45 | 20.46 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 20.47 | 20.48 | |||
Dlouhá Třebová | 20.51 | 20.51 | 2 | ||
Česká Třebová | 20.57 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy