Os 5054 | |
Řazení vlaku: bus Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 18.00 | 3 | |||
Dlouhá Třebová | 18.05 | 18.05 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 18.09 | 18.09 | |||
Ústí nad Orlicí | 18.11 | 18.20 | 2 vlevo | ||
Bezpráví | 18.24 | 18.24 | |||
Brandýs nad Orlicí | 18.28 | 18.28 | |||
Choceň | 18.33 | 18.39 | 2 | ||
Sruby | 18.42 | 18.42 | |||
Dobříkov u Chocně | 18.45 | 18.45 | |||
Zámrsk | 18.47 | 18.47 | 2 | ||
Sedlíšťka | 18.50 | 18.50 | |||
Uhersko | 18.54 | 18.54 | 2 | ||
Moravany | 18.58 | 18.59 | 2 | ||
Kostěnice | 19.02 | 19.07 | 1/3 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 19.11 | 19.11 | |||
Pardubice-Pardubičky | 19.13 | 19.14 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 19.17 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster