Os 4910 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Židlochovice | 7.07 | ||||
Hrušovany u Brna | 7.10 | 7.11 | 1 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 7.14 | 7.14 | |||
Rajhrad | 7.17 | 7.18 | |||
Popovice u Rajhradu | 7.20 | 7.21 | |||
Modřice | 7.24 | 7.24 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 7.31 | 7.33 | II | ||
Brno-Židenice | 7.36 | 7.42 | II. | ||
Brno-Lesná | 7.47 | 7.48 | |||
Brno-Královo Pole | 7.50 | 7.51 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 7.54 | 7.54 | |||
Česká | 7.58 | 7.59 | |||
Kuřim | 8.02 | 8.03 | 2/2 | ||
Čebín | 8.08 | 8.08 | |||
Hradčany | 8.11 | 8.11 | |||
Tišnov | 8.14 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci