Os 4760 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 4.06 | III | |||
Brno-Židenice | 4.09 | 4.10 | II. | ||
Bílovice nad Svitavou | 4.15 | 4.16 | |||
Babice nad Svitavou | 4.21 | 4.21 | |||
Adamov | 4.24 | 4.24 | 3 | ||
Adamov zastávka | 4.26 | 4.27 | |||
Blansko | 4.33 | 4.34 | 1/2 | ||
Blansko město | 4.35 | 4.36 | |||
Dolní Lhota | 4.39 | 4.40 | |||
Rájec-Jestřebí | 4.42 | 4.43 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 4.46 | 4.46 | |||
Skalice nad Svitavou | 4.51 | 4.52 | 2 | ||
Svitávka | 4.54 | 4.55 | |||
Zboněk | 4.58 | 4.58 | |||
Letovice zastávka | 5.00 | 5.01 | |||
Letovice | 5.04 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci