Os 4737 | |
Řazení vlaku: 640 + 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 19.58 | 2 | |||
Letovice zastávka | 20.01 | 20.01 | |||
Zboněk | 20.03 | 20.04 | |||
Svitávka | 20.07 | 20.07 | |||
Skalice nad Svitavou | 20.10 | 20.12 | 1/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 20.16 | 20.17 | |||
Rájec-Jestřebí | 20.20 | 20.20 | 2 | ||
Dolní Lhota | 20.23 | 20.23 | |||
Blansko město | 20.26 | 20.27 | |||
Blansko | 20.28 | 20.34 | 2 | ||
Adamov zastávka | 20.39 | 20.40 | |||
Adamov | 20.41 | 20.42 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 20.44 | 20.45 | |||
Bílovice nad Svitavou | 20.49 | 20.50 | |||
Brno-Židenice | 20.55 | 20.55 | III. | ||
Brno hlavní nádraží | 21.00 | 21.06 | II | ||
Brno-Chrlice | 21.14 | 21.17 | 1 | ||
Sokolnice-Telnice | 21.23 | 21.24 | 3 | ||
Újezd u Brna | 21.25 | 21.26 | |||
Hostěrádky-Rešov | 21.29 | 21.29 | |||
Zbýšov | 21.32 | 21.32 | |||
Křenovice horní nádraží | 21.35 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia