Os 4615 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 12.37 | 3/5 | |||
Ostrov nad Oslavou | 12.43 | 12.44 | 1/1 | ||
Laštovičky | 12.47 | 12.48 | |||
Sklené nad Oslavou | 12.52 | 12.52 | 2 | ||
Křižanov | 12.57 | 12.58 | 2 | ||
Ořechov | 13.03 | 13.04 | |||
Osová Bítýška | 13.07 | 13.07 | |||
Vlkov u Tišnova | 13.10 | 13.11 | 1/1 | ||
Níhov | 13.15 | 13.15 | |||
Řikonín | 13.19 | 13.20 | 2/1 | ||
Dolní Loučky | 13.22 | 13.23 | |||
Tišnov | 13.27 | 13.29 | 3/1 | ||
Hradčany | 13.31 | 13.32 | |||
Čebín | 13.34 | 13.35 | |||
Kuřim | 13.40 | 13.41 | 1/1 | ||
Česká | 13.44 | 13.45 | |||
Brno-Řečkovice | 13.49 | 13.49 | |||
Brno-Královo Pole | 13.52 | 13.53 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 13.55 | 13.56 | |||
Brno-Židenice | 14.01 | 14.01 | III. | ||
Brno hlavní nádraží | 14.06 | 14.09 | I | ||
Brno-Horní Heršpice | 14.13 | 14.13 | 7 | ||
Modřice | 14.16 | 14.17 | 2 | ||
Rajhrad | 14.21 | 14.22 | |||
Hrušovany u Brna | 14.26 | 14.27 | 3 | ||
Žabčice | 14.30 | 14.30 | |||
Vranovice | 14.35 | 14.38 | 2 | ||
Pouzdřany | 14.41 | 14.41 | |||
Popice | 14.44 | 14.45 | |||
Šakvice | 14.47 | 14.48 | 2 | ||
Hustopeče u Brna | 14.54 | 2/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia