Os 4603 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 4.37 | 3/5 | |||
Ostrov nad Oslavou | 4.43 | 4.44 | 1/1 | ||
Laštovičky | 4.47 | 4.48 | |||
Sklené nad Oslavou | 4.52 | 4.52 | 2 | ||
Křižanov | 4.57 | 4.58 | 2 | ||
Ořechov | 5.03 | 5.04 | |||
Osová Bítýška | 5.07 | 5.07 | |||
Vlkov u Tišnova | 5.10 | 5.11 | 1/1 | ||
Níhov | 5.15 | 5.15 | |||
Řikonín | 5.19 | 5.20 | 2/1 | ||
Dolní Loučky | 5.22 | 5.23 | |||
Tišnov | 5.27 | 5.29 | 3/1 | ||
Hradčany | 5.31 | 5.32 | |||
Čebín | 5.34 | 5.35 | |||
Kuřim | 5.40 | 5.41 | 1/1 | ||
Česká | 5.44 | 5.45 | |||
Brno-Řečkovice | 5.49 | 5.49 | |||
Brno-Královo Pole | 5.52 | 5.53 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 5.55 | 5.56 | |||
Brno-Židenice | 6.01 | 6.01 | III. | ||
Brno hlavní nádraží | 6.06 | 6.09 | I | ||
Brno-Horní Heršpice | 6.13 | 6.13 | 7 | ||
Modřice | 6.16 | 6.17 | 2 | ||
Rajhrad | 6.21 | 6.22 | |||
Hrušovany u Brna | 6.26 | 6.27 | 3 | ||
Žabčice | 6.30 | 6.30 | |||
Vranovice | 6.35 | 6.38 | 2 | ||
Pouzdřany | 6.41 | 6.41 | |||
Popice | 6.44 | 6.45 | |||
Šakvice | 6.47 | 6.48 | 1 | ||
Hustopeče u Brna | 6.54 | 2/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster