Os 4220 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 17.32 | 1 | |||
Horní Moštěnice | 17.35 | 17.36 | |||
Říkovice | 17.39 | 17.39 | 1/2 | ||
Břest | 17.42 | 17.43 | |||
Hulín | 17.46 | 18.04 | 3/4 | ||
Záhlinice | 18.06 | 18.07 | |||
Tlumačov | 18.10 | 18.11 | 1 | ||
Otrokovice | 18.15 | 18.17 | 2/4 | ||
Napajedla | 18.21 | 18.21 | 2/3 | ||
Spytihněv | 18.24 | 18.25 | |||
Huštěnovice | 18.28 | 18.29 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 18.37 | 18.38 | 2 | ||
Kostelany nad Moravou | 18.40 | 18.41 | |||
Nedakonice | 18.43 | 18.44 | 2 | ||
Moravský Písek zastávka | 18.47 | 18.48 | |||
Moravský Písek | 18.50 | 18.51 | 1/3 | ||
Bzenec přívoz | 18.55 | 18.55 | 2/2 | ||
Rohatec | 19.01 | 19.01 | 3 | ||
Rohatec zastávka | 19.03 | 19.04 | |||
Hodonín | 19.08 | 19.11 | 3 | ||
Lužice | 19.14 | 19.15 | 2/4 | ||
Moravská Nová Ves | 19.18 | 19.19 | 2/2 | ||
Hrušky zastávka | 19.22 | 19.22 | |||
Břeclav | 19.28 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia