Os 4118 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 15.35 | 2 | |||
Kunovice zastávka | 15.39 | 15.39 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 15.42 | 15.42 | |||
Ostrožská Nová Ves | 15.44 | 15.45 | 3 | ||
Uherský Ostroh | 15.49 | 15.49 | 2 | ||
Veselí nad Moravou - Milokošť | 15.51 | 15.52 | |||
Veselí nad Moravou | 15.56 | 15.57 | 1 vpravo | ||
Bzenec | 16.05 | 16.06 | 4 | ||
Vracov | 16.09 | 16.10 | |||
Vlkoš | 16.15 | 16.16 | 3 | ||
Kyjov zastávka | 16.20 | 16.21 | |||
Kyjov | 16.24 | 16.25 | 4 | ||
Bohuslavice u Kyjova | 16.30 | 16.30 | |||
Jestřabice | 16.35 | 16.35 | |||
Nemotice | 16.41 | 16.42 | 4 | ||
Brankovice | 16.46 | 16.47 | |||
Nesovice | 16.51 | 16.52 | 2/4 | ||
Nevojice | 16.55 | 16.56 | |||
Bučovice | 17.00 | 17.01 | 3 | ||
Marefy | 17.03 | 17.04 | |||
Křižanovice | 17.07 | 17.07 | |||
Slavkov u Brna | 17.12 | 17.13 | 3 | ||
Křenovice dolní nádraží | 17.16 | 17.17 | |||
Blažovice | 17.22 | 17.23 | 4 | ||
Ponětovice | 17.26 | 17.27 | |||
Šlapanice | 17.29 | 17.30 | 2 | ||
Šlapanice zastávka | 17.32 | 17.32 | |||
Brno-Slatina | 17.36 | 17.37 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 17.48 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster