..: Trasa vlaku Os 3919 - JŘ 2021 :..
Os 3919
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kojetín   15.21 1/1
  Bezměrov  15.25 15.25 
  Postoupky  15.27 15.27 
  Kroměříž  15.33 15.51 2
  Hulín  15.59 16.05 2/2
  Třebětice  16.09 16.10 2
  Holešov  16.14 16.15 3
  Dobrotice  16.19 16.19 
  Jankovice  16.21 16.21 
  Hlinsko pod Hostýnem  16.23 16.23 
  Bystřice pod Hostýnem  16.28 16.29 3
  Loukov  16.33 16.33 
  Osíčko  16.37 16.37 2
  Podhradní Lhota  16.42 16.42 
  Kunovice-Loučka  16.45 16.45 3
  Police u Valašského Meziříčí  16.50 16.50 
  Branky na Moravě  16.53 16.54 2
  Valašské Meziříčí  17.00 17.11 1
  Krhová  17.14 17.14 
  Hrachovec  17.17 17.17 
  Zašová  17.21 17.21 
  Zubří  17.27 17.27 
  Rožnov pod Radhoštěm  17.31  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - administratorzy