Os 3919 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kojetín | 15.21 | 1/1 | |||
Bezměrov | 15.25 | 15.25 | |||
Postoupky | 15.27 | 15.27 | |||
Kroměříž | 15.33 | 15.51 | 2 | ||
Hulín | 15.59 | 16.05 | 2/2 | ||
Třebětice | 16.09 | 16.10 | 2 | ||
Holešov | 16.14 | 16.15 | 3 | ||
Dobrotice | 16.19 | 16.19 | |||
Jankovice | 16.21 | 16.21 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 16.23 | 16.23 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 16.28 | 16.29 | 3 | ||
Loukov | 16.33 | 16.33 | |||
Osíčko | 16.37 | 16.37 | 2 | ||
Podhradní Lhota | 16.42 | 16.42 | |||
Kunovice-Loučka | 16.45 | 16.45 | 3 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 16.50 | 16.50 | |||
Branky na Moravě | 16.53 | 16.54 | 2 | ||
Valašské Meziříčí | 17.00 | 17.11 | 1 | ||
Krhová | 17.14 | 17.14 | |||
Hrachovec | 17.17 | 17.17 | |||
Zašová | 17.21 | 17.21 | |||
Zubří | 17.27 | 17.27 | |||
Rožnov pod Radhoštěm | 17.31 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci