Os 3915 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kojetín | 13.21 | 1/1 | |||
Bezměrov | 13.25 | 13.25 | |||
Postoupky | 13.27 | 13.27 | |||
Kroměříž | 13.33 | 13.51 | 2 | ||
Hulín | 13.59 | 14.08 | 2/2 | ||
Třebětice | 14.12 | 14.15 | 2 | ||
Holešov | 14.19 | 14.20 | 3 | ||
Dobrotice | 14.24 | 14.24 | |||
Jankovice | 14.26 | 14.26 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 14.28 | 14.28 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 14.33 | 14.43 | 3 | ||
Loukov | 14.47 | 14.47 | |||
Osíčko | 14.51 | 14.54 | 2 | ||
Podhradní Lhota | 14.59 | 14.59 | |||
Kunovice-Loučka | 15.02 | 15.02 | 3 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 15.07 | 15.07 | |||
Branky na Moravě | 15.10 | 15.11 | 2 | ||
Valašské Meziříčí | 15.17 | 15.33 | 2 | ||
Krhová | 15.36 | 15.36 | |||
Hrachovec | 15.39 | 15.39 | |||
Zašová | 15.43 | 15.43 | |||
Zubří | 15.49 | 15.49 | |||
Rožnov pod Radhoštěm | 15.53 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster