..: Trasa vlaku Os 3915 - JŘ 2021 :..
Os 3915
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kojetín   13.21 1/1
  Bezměrov  13.25 13.25 
  Postoupky  13.27 13.27 
  Kroměříž  13.33 13.51 2
  Hulín  13.59 14.08 2/2
  Třebětice  14.12 14.15 2
  Holešov  14.19 14.20 3
  Dobrotice  14.24 14.24 
  Jankovice  14.26 14.26 
  Hlinsko pod Hostýnem  14.28 14.28 
  Bystřice pod Hostýnem  14.33 14.43 3
  Loukov  14.47 14.47 
  Osíčko  14.51 14.54 2
  Podhradní Lhota  14.59 14.59 
  Kunovice-Loučka  15.02 15.02 3
  Police u Valašského Meziříčí  15.07 15.07 
  Branky na Moravě  15.10 15.11 2
  Valašské Meziříčí  15.17 15.33 2
  Krhová  15.36 15.36 
  Hrachovec  15.39 15.39 
  Zašová  15.43 15.43 
  Zubří  15.49 15.49 
  Rožnov pod Radhoštěm  15.53  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster