..: Trasa vlaku Os 3910 - JŘ 2021 :..
Os 3910
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Rožnov pod Radhoštěm   10.46 2
  Zubří  10.50 10.50 
  Zašová  10.56 10.56 
  Hrachovec  11.00 11.00 
  Krhová  11.02 11.02 
  Valašské Meziříčí  11.06 11.19 2
  Branky na Moravě  11.25 11.25 2
  Police u Valašského Meziříčí  11.29 11.29 
  Kunovice-Loučka  11.33 11.33 3
  Podhradní Lhota  11.36 11.36 
  Osíčko  11.41 11.42 2
  Loukov  11.46 11.46 
  Bystřice pod Hostýnem  11.51 11.52 3
  Hlinsko pod Hostýnem  11.56 11.56 
  Jankovice  11.58 11.58 
  Dobrotice  12.00 12.00 
  Holešov  12.05 12.06 3
  Třebětice  12.10 12.11 2
  Hulín  12.15 12.24 2/3
  Kroměříž  12.32 12.37 2
  Postoupky  12.41 12.41 
  Bezměrov  12.44 12.44 
  Kojetín  12.49  1/1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - správcovia