Os 3909 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kojetín | 9.21 | 1/1 | |||
Bezměrov | 9.25 | 9.25 | |||
Postoupky | 9.27 | 9.27 | |||
Kroměříž | 9.33 | 9.51 | 2 | ||
Hulín | 9.59 | 10.05 | 2/2 | ||
Třebětice | 10.09 | 10.11 | 1 | ||
Holešov | 10.15 | 10.16 | 3 | ||
Dobrotice | 10.20 | 10.20 | |||
Jankovice | 10.22 | 10.22 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 10.24 | 10.24 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 10.29 | 10.30 | 3 | ||
Loukov | 10.34 | 10.34 | |||
Osíčko | 10.38 | 10.38 | 2 | ||
Podhradní Lhota | 10.43 | 10.43 | |||
Kunovice-Loučka | 10.46 | 10.46 | 3 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 10.51 | 10.51 | |||
Branky na Moravě | 10.54 | 10.55 | 2 | ||
Valašské Meziříčí | 11.01 | 11.12 | 1 | ||
Krhová | 11.15 | 11.15 | |||
Hrachovec | 11.18 | 11.18 | |||
Zašová | 11.22 | 11.22 | |||
Zubří | 11.28 | 11.28 | |||
Rožnov pod Radhoštěm | 11.32 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster