..: Trasa vlaku Os 3909 - JŘ 2021 :..
Os 3909
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kojetín   9.21 1/1
  Bezměrov  9.25 9.25 
  Postoupky  9.27 9.27 
  Kroměříž  9.33 9.51 2
  Hulín  9.59 10.05 2/2
  Třebětice  10.09 10.11 1
  Holešov  10.15 10.16 3
  Dobrotice  10.20 10.20 
  Jankovice  10.22 10.22 
  Hlinsko pod Hostýnem  10.24 10.24 
  Bystřice pod Hostýnem  10.29 10.30 3
  Loukov  10.34 10.34 
  Osíčko  10.38 10.38 2
  Podhradní Lhota  10.43 10.43 
  Kunovice-Loučka  10.46 10.46 3
  Police u Valašského Meziříčí  10.51 10.51 
  Branky na Moravě  10.54 10.55 2
  Valašské Meziříčí  11.01 11.12 1
  Krhová  11.15 11.15 
  Hrachovec  11.18 11.18 
  Zašová  11.22 11.22 
  Zubří  11.28 11.28 
  Rožnov pod Radhoštěm  11.32  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster