Os 3877 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 20.57 | 4 vpravo | |||
Věžky | 21.02 | 21.02 | |||
Chropyně | 21.07 | 21.07 | 4 | ||
Kojetín | 21.12 | 21.12 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 21.16 | 21.16 | |||
Němčice nad Hanou | 21.18 | 21.19 | 3 | ||
Nezamyslice | 21.23 | 21.23 | 3 | ||
Chvalkovice na Hané | 21.27 | 21.27 | |||
Ivanovice na Hané | 21.30 | 21.30 | 3 | ||
Hoštice-Heroltice | 21.33 | 21.33 | |||
Vyškov na Moravě | 21.39 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök