Os 3876 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vyškov na Moravě | 18.59 | 3 | |||
Hoštice-Heroltice | 19.04 | 19.04 | |||
Ivanovice na Hané | 19.07 | 19.09 | 2 | ||
Chvalkovice na Hané | 19.11 | 19.12 | |||
Nezamyslice | 19.16 | 19.24 | 3 | ||
Němčice nad Hanou | 19.28 | 19.28 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 19.31 | 19.31 | |||
Kojetín | 19.35 | 19.40 | 3 | ||
Chropyně | 19.45 | 19.45 | 3 | ||
Věžky | 19.53 | 19.53 | 1 | ||
Přerov | 19.59 | 4 vpravo |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci