Os 3226 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vsetín | 18.00 | vpravo/3 | |||
Jablůnka | 18.05 | 18.06 | 3 | ||
Bystřička | 18.10 | 18.11 | 2 | ||
Brňov | 18.14 | 18.14 | |||
Valašské Meziříčí | 18.18 | 18.30 | 3 | ||
Lhotka nad Bečvou | 18.33 | 18.34 | 1 | ||
Hustopeče nad Bečvou | 18.38 | 18.38 | 2 | ||
Milotice nad Bečvou | 18.41 | 18.41 | |||
Špičky | 18.43 | 18.44 | |||
Černotín | 18.47 | 18.47 | |||
Teplice nad Bečvou | 18.50 | 18.50 | |||
Hranice na Moravě město | 18.52 | 18.53 | 4 | ||
Hranice na Moravě | 18.59 | 19.01 | 2/2 | ||
Drahotuše | 19.05 | 19.05 | 2 | ||
Lipník nad Bečvou | 19.11 | 19.11 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 19.15 | 19.15 | |||
Prosenice | 19.18 | 19.19 | 2 | ||
Přerov | 19.25 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök