Os 28425 | |
Řazení vlaku: 113 + 2xBDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bechyně | 20.04 | 2 | |||
Bechyně zastávka | 20.07 | 20.07 | |||
Bežerovice | 20.11 | 20.11 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 20.16 | 20.17 | 2 | ||
Bechyňská Smoleč | 20.21 | 20.21 | |||
Všechlapy | 20.23 | 20.23 | |||
Třebelice | 20.25 | 20.25 | |||
Čenkov u Malšic | 20.28 | 20.28 | |||
Malšice | 20.30 | 20.31 | 3 | ||
Libějice | 20.36 | 20.36 | |||
Slapy | 20.37 | 20.38 | 2 | ||
Horky u Tábora | 20.41 | 20.41 | |||
Tábor | 20.50 | bechyňské/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci