Os 27917 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Blatná | 18.46 | 4 | |||
Tchořovice | 18.53 | 18.53 | |||
Lnáře | 18.55 | 18.55 | |||
Hradiště u Blatné | 18.58 | 18.58 | |||
Kasejovice | 19.02 | 19.03 | 3 | ||
Životice | 19.10 | 19.10 | |||
Kotouň | 19.13 | 19.13 | |||
Želvice | 19.18 | 19.18 | |||
Třebčice | 19.21 | 19.21 | |||
Nepomuk | 19.24 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster