Os 2722 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Velká nad Veličkou | 18.39 | 2 | |||
Louka u Ostrohu | 18.44 | 18.44 | |||
Lipov | 18.46 | 18.47 | 3 | ||
Blatnice pod Svatým Antonínkem | 18.52 | 18.52 | |||
Veselí nad Moravou | 18.57 | 19.12 | 3 | ||
Veselí nad Moravou-Zarazice | 19.15 | 19.15 | |||
Vnorovy | 19.17 | 19.17 | |||
Strážnice | 19.22 | 19.23 | 2 | ||
Petrov u Strážnice | 19.27 | 19.27 | |||
Sudoměřice nad Moravou | 19.30 | 19.34 | 2 | ||
Rohatec kolonie | 19.39 | 19.39 | |||
Rohatec | 19.42 | 19.42 | 1/2 | ||
Rohatec zastávka | 19.45 | 19.45 | |||
Hodonín | 19.51 | 4/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia