..: Trasa vlaku Os 27111 - JŘ 2021 :..
Os 27111
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Loket předměstí   4.54 
  Loket  4.56 4.57 3
  Loučky Neobsazená zastávka  5.02 5.02 
  Nové Sedlo u Lokte  5.05 5.11 1
  Chodov  5.14 5.17 
  Mírová Neobsazená zastávka  5.23 5.23 
  Božičany Neobsazená zastávka  5.26 5.26 
  Nová Role  5.30  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - správci