Vlak Os 27058 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klášterec nad Ohří | 14.31 | 2 | |||
Kotvina | 14.35 | 14.35 | |||
Perštejn | 14.38 | 14.39 | 1 | ||
Boč | 14.42 | 14.42 | |||
Stráž nad Ohří | 14.45 | 14.46 | 1/2 | ||
Vojkovice nad Ohří | 14.51 | 14.52 | 4 | ||
Ostrov nad Ohří | 14.58 | 14.59 | 3 | ||
Hájek | 15.05 | 15.05 | |||
Dalovice | 15.10 | 15.10 | |||
Karlovy Vary | 15.14 | 2 |
jede v od 14.VI.;
; ; ; ; 1.2.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia