Os 24880 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 16.45 | 1 | |||
Havlíčkův Brod-Perknov | 16.49 | 16.49 | |||
Okrouhlice | 16.53 | 16.54 | 4 | ||
Pohleď | 16.57 | 16.57 | |||
Světlá nad Sázavou | 17.02 | 17.05 | 2 | ||
Světlá nad Sázavou město | 17.07 | 17.07 | |||
Dolní Březinka | 17.10 | 17.10 | |||
Mrzkovice | 17.12 | 17.12 | |||
Smrčná | 17.15 | 17.15 | |||
Stvořidla | 17.20 | 17.20 | |||
Vilémovice | 17.23 | 17.23 | |||
Horní Ledeč | 17.28 | 17.28 | |||
Ledeč nad Sázavou | 17.31 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök