..: Trasa vlaku Os 24880 - JŘ 2021 :..
Os 24880
Řazení vlaku: 841  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Havlíčkův Brod   16.45 1
  Havlíčkův Brod-Perknov  16.49 16.49 
  Okrouhlice  16.53 16.54 4
  Pohleď  16.57 16.57 
  Světlá nad Sázavou  17.02 17.05 2
  Světlá nad Sázavou město  17.07 17.07 
  Dolní Březinka  17.10 17.10 
  Mrzkovice  17.12 17.12 
  Smrčná  17.15 17.15 
  Stvořidla  17.20 17.20 
  Vilémovice  17.23 17.23 
  Horní Ledeč  17.28 17.28 
  Ledeč nad Sázavou  17.31  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster