Os 24867 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ledeč nad Sázavou | 7.44 | 3 | |||
Horní Ledeč | 7.46 | 7.46 | |||
Vilémovice | 7.50 | 7.50 | |||
Stvořidla | 7.54 | 7.54 | |||
Smrčná | 7.59 | 7.59 | |||
Mrzkovice | 8.02 | 8.02 | |||
Dolní Březinka | 8.04 | 8.04 | |||
Světlá nad Sázavou město | 8.07 | 8.07 | |||
Světlá nad Sázavou | 8.11 | 8.12 | 3 | ||
Pohleď | 8.16 | 8.16 | |||
Okrouhlice | 8.20 | 8.21 | 3 | ||
Havlíčkův Brod-Perknov | 8.25 | 8.25 | |||
Havlíčkův Brod | 8.31 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy