..: Trasa vlaku Os 24867 - JŘ 2021 :..
Os 24867
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Ledeč nad Sázavou   7.44 3
  Horní Ledeč  7.46 7.46 
  Vilémovice  7.50 7.50 
  Stvořidla  7.54 7.54 
  Smrčná  7.59 7.59 
  Mrzkovice  8.02 8.02 
  Dolní Březinka  8.04 8.04 
  Světlá nad Sázavou město  8.07 8.07 
  Světlá nad Sázavou  8.11 8.12 3
  Pohleď  8.16 8.16 
  Okrouhlice  8.20 8.21 3
  Havlíčkův Brod-Perknov  8.25 8.25 
  Havlíčkův Brod  8.31  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster