Os 23651 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 7.51 | 2 | |||
Česká Ves | 7.55 | 7.55 | |||
Česká Ves bazén | 7.58 | 7.58 | |||
Písečná | 8.02 | 8.03 | 3 | ||
Hradec-Nová Ves | 8.06 | 8.06 | |||
Mikulovice | 8.12 | 8.17 | 2 | ||
Ondřejovice | 8.24 | 8.24 | |||
Ondřejovice zastávka | 8.26 | 8.26 | |||
Zlaté Hory | 8.32 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia