Os 22225 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uhlířské Janovice | 17.32 | 3 | |||
Chmeliště | 17.35 | 17.35 | |||
Hatě | 17.38 | 17.38 | |||
Drahobudice | 17.42 | 17.42 | |||
Bečváry | 17.45 | 17.46 | 2 | ||
Pučery | 17.50 | 17.50 | |||
Chotouchov | 17.52 | 17.52 | |||
Kořenice | 17.54 | 17.54 | |||
Ratboř | 17.58 | 18.01 | 2 | ||
Červené Pečky | 18.05 | 18.05 | |||
Hluboký Důl | 18.09 | 18.09 | |||
Kolín místní nádraží | 18.12 | 18.12 | |||
Kolín | 18.15 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci