Os 22210 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 14.46 | 1/1 | |||
Kolín místní nádraží | 14.48 | 14.48 | |||
Hluboký Důl | 14.51 | 14.51 | |||
Červené Pečky | 14.55 | 14.55 | |||
Ratboř | 15.00 | 15.00 | 3 | ||
Kořenice | 15.03 | 15.03 | |||
Chotouchov | 15.05 | 15.05 | |||
Pučery | 15.07 | 15.07 | |||
Bečváry | 15.12 | 15.12 | 2 | ||
Drahobudice | 15.15 | 15.15 | |||
Hatě | 15.19 | 15.19 | |||
Chmeliště | 15.22 | 15.22 | |||
Uhlířské Janovice | 15.26 | 15.27 | 2 | ||
Mitrov | 15.30 | 15.30 | |||
Mirošovice u Rataj nad Sázavou | 15.35 | 15.35 | |||
Rataje nad Sázavou předměstí | 15.39 | 15.39 | |||
Rataje nad Sázavou | 15.48 | 15.48 | |||
Ledečko | 15.52 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia