Os 2070 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 20.26 | 2 | |||
Stará Huť | 20.28 | 20.28 | |||
Mokrovraty | 20.33 | 20.33 | |||
Malá Hraštice | 20.39 | 20.39 | |||
Nová Ves pod Pleší | 20.43 | 20.43 | |||
Mníšek pod Brdy | 20.49 | 20.50 | 3 | ||
Rymaně | 20.52 | 20.52 | |||
Čisovice | 20.57 | 20.57 | 2 | ||
Bojanovice | 21.01 | 21.01 | |||
Bojov | 21.04 | 21.04 | |||
Měchenice | 21.14 | 21.24 | 2 | ||
Skochovice | 21.27 | 21.27 | |||
Vrané nad Vltavou | 21.30 | 21.31 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 21.34 | 21.34 | |||
Praha-Zbraslav | 21.38 | 21.38 | |||
Praha-Komořany | 21.41 | 21.41 | |||
Praha-Modřany zastávka | 21.44 | 21.44 | |||
Praha-Braník | 21.48 | 21.48 | 3 | ||
Praha-Krč | 21.52 | 21.52 | 2/2 | ||
Praha-Kačerov | 21.55 | 21.55 | |||
Praha-Vršovice | 21.59 | 21.59 | 4 | ||
Praha hlavní nádraží | 22.07 | 5 jižní část |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök