Os 19400 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čelákovice | 4.39 | 1 vpravo/2 | |||
Čelákovice zastávka | 4.42 | 4.42 | |||
Lázně Toušeň | 4.46 | 4.46 | |||
Brandýs nad Labem zastávka | 4.52 | 4.52 | |||
Brandýs nad Labem-Zápská | 4.54 | 4.54 | |||
Brandýs nad Labem | 4.55 | 5.00 | 2 | ||
Polerady nad Labem | 5.06 | 5.06 | |||
Kostelec nad Labem | 5.10 | 5.10 | |||
Jiřice | 5.14 | 5.14 | |||
Lobkovice | 5.17 | 5.17 | |||
Neratovice město | 5.19 | 5.20 | |||
Neratovice | 5.25 | 1./1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster