Vlak Sp 1854 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 13.42 | 4 | |||
Václavice | 13.46 | 13.49 | 1 | ||
Náchod zastávka | 13.53 | 13.54 | |||
Náchod | 13.56 | 14.00 | 2/4 | ||
Velké Poříčí | 14.06 | 14.07 | |||
Hronov | 14.08 | 14.09 | 2 | ||
Hronov zastávka | 14.12 | 14.12 | |||
Police nad Metují | 14.15 | 14.16 | 2 | ||
Žďár nad Metují | 14.19 | 14.20 | |||
Česká Metuje | 14.23 | 14.23 | |||
Teplice nad Metují | 14.28 | 14.29 | |||
Meziměstí | 14.38 | 14.41 | |||
Ruprechtice | 14.44 | 14.44 | |||
Hynčice | 14.46 | 14.46 | |||
Broumov-Olivětín | 14.51 | 14.51 | |||
Broumov | 14.56 | 2 |
; ; ; 1.2.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster