Vlak Os 18405 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Batelov | 5.03 | 3 | |||
Švábov | 5.07 | 5.07 | |||
Horní Cerekev | 5.11 | 5.12 | 4 | ||
Hříběcí | 5.16 | 5.16 | |||
Nová Buková | 5.21 | 5.21 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 5.24 | 5.25 | 1 | ||
Zajíčkov | 5.29 | 5.29 | |||
Rynárec | 5.33 | 5.33 | |||
Pelhřimov | 5.37 | 5.46 | 2 | ||
Vlásenice | 5.54 | 5.54 | |||
Nová Cerekev | 5.58 | 5.59 | 2 | ||
Leskovice | 6.04 | 6.04 | |||
Pacov | 6.12 | 6.13 | 3 | ||
Šimpach | 6.18 | 6.18 | |||
Obrataň | 6.21 | 6.22 | 2 | ||
Pořín | 6.29 | 6.29 | |||
Chýnov | 6.35 | 6.36 | 2 | ||
Dobronice u Chýnova | 6.40 | 6.40 | |||
Smyslov | 6.43 | 6.43 | |||
Tábor-Měšice | 6.48 | 6.48 | |||
Tábor | 6.52 | 2/2 |
Batelov-Pelhřimov jede v ; Pelhřimov-Tábor nejede 25., 26.XII., 1.I.;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci