Vlak Sp 1833 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 14.31 | 2/3 | |||
Častolovice | 14.38 | 14.40 | 2 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 14.43 | 14.44 | |||
Doudleby nad Orlicí | 14.49 | 14.50 | 5 | ||
Záměl | 14.54 | 14.54 | |||
Potštejn | 14.58 | 14.59 | 2 | ||
Sopotnice | 15.02 | 15.02 | |||
Litice nad Orlicí | 15.06 | 15.07 | 2 | ||
Bohousová | 15.09 | 15.09 | |||
Žamberk | 15.16 | 15.17 | 3 | ||
Lukavice v Čechách | 15.21 | 15.21 | |||
Letohrad | 15.25 | 3 |
jede v ;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster