Sp 1775 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 19.28 | III | |||
Slavkov u Brna | 19.52 | 19.53 | 2 | ||
Bučovice | 20.02 | 20.03 | 4 | ||
Nesovice | 20.09 | 20.10 | 2/3 | ||
Nemotice | 20.17 | 20.18 | 3 | ||
Kyjov | 20.31 | 20.32 | 5 | ||
Kyjov zastávka | 20.35 | 20.35 | |||
Vracov | 20.44 | 20.44 | |||
Bzenec | 20.48 | 20.49 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 20.58 | 21.00 | 2 | ||
Uherský Ostroh | 21.04 | 21.05 | 2 | ||
Ostrožská Nová Ves | 21.09 | 21.09 | 3 | ||
Kunovice zastávka | 21.13 | 21.14 | |||
Uherské Hradiště | 21.18 | 21.20 | 3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 21.26 | 1vlevo/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster