Sp 1774 | |
Řazení vlaku: 754_najbrt + 2xBdmtee263 + Bdmtee275 + Bdmtee263 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 18.27 | 1vlevo/1 | |||
Uherské Hradiště | 18.33 | 18.36 | 2 | ||
Kunovice zastávka | 18.40 | 18.41 | |||
Ostrožská Nová Ves | 18.45 | 18.46 | 3 | ||
Uherský Ostroh | 18.50 | 18.51 | 2 | ||
Veselí nad Moravou | 18.56 | 19.01 | 1 vpravo | ||
Bzenec | 19.10 | 19.11 | 4 | ||
Vracov | 19.14 | 19.15 | |||
Kyjov zastávka | 19.23 | 19.23 | |||
Kyjov | 19.27 | 19.28 | 4 | ||
Nemotice | 19.41 | 19.42 | 4 | ||
Nesovice | 19.50 | 19.50 | 2/4 | ||
Bučovice | 19.57 | 19.58 | 3 | ||
Slavkov u Brna | 20.06 | 20.08 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 20.33 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster