Os 17558 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 16.49 | 2 | |||
Bezděkov u Klatov | 16.53 | 16.53 | |||
Janovice nad Úhlavou | 16.57 | 16.57 | |||
Dubová Lhota | 17.00 | 17.00 | |||
Úborsko | 17.03 | 17.03 | |||
Pocinovice | 17.07 | 17.15 | 2 | ||
Loučim | 17.19 | 17.19 | |||
Dobříkov na Šumavě | 17.22 | 17.22 | |||
Chodská Lhota | 17.25 | 17.25 | |||
Kdyně | 17.30 | 17.31 | 3 | ||
Starec | 17.34 | 17.34 | |||
Kout na Šumavě | 17.36 | 17.37 | 2 | ||
Spáňov | 17.41 | 17.41 | |||
Domažlice | 17.48 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci