Os 17552 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 14.33 | 2 | |||
Bezděkov u Klatov | 14.37 | 14.37 | |||
Janovice nad Úhlavou | 14.41 | 14.41 | |||
Dubová Lhota | 14.44 | 14.44 | |||
Úborsko | 14.47 | 14.47 | |||
Pocinovice | 14.51 | 14.52 | 2 | ||
Loučim | 14.56 | 14.56 | |||
Dobříkov na Šumavě | 14.59 | 14.59 | |||
Chodská Lhota | 15.02 | 15.02 | |||
Kdyně | 15.07 | 15.08 | 3 | ||
Starec | 15.11 | 15.11 | |||
Kout na Šumavě | 15.13 | 15.14 | 2 | ||
Spáňov | 15.18 | 15.18 | |||
Domažlice | 15.25 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster