..: Trasa vlaku Os 17110 - JŘ 2021 :..
Vlak Os 17110 nemá zatím zpracované řazení

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary dolní nádraží   14.12 
  Karlovy Vary  14.16 14.17 2
  Stará Role  14.21 14.21 3
  Nová Role  14.28 14.30 2
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka  14.34 14.34 
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka  14.37 14.37 
  Nejdek  14.40 14.41 1
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka  14.44 14.44 
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka  14.46 14.46 
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  14.50 14.51 2
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka  14.55 14.55 
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka  14.59 14.59 
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka  15.01 15.01 
  Pernink Neobsazená zastávka  15.05 15.07 2
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  15.11 15.12 2
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka  15.18 15.18 
  Potůčky  15.22 15.23 2

jede v ;
;


Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Felelősök