Vlak Os 17107 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Potůčky | 9.34 | 9.35 | 2 | ||
Potůčky zastávka | 9.38 | 9.38 | |||
Horní Blatná | 9.44 | 9.45 | 2 | ||
Pernink | 9.48 | 9.49 | 3 | ||
Nejdek-Oldřichov | 9.54 | 9.54 | |||
Nejdek-Sejfy | 9.57 | 9.57 | |||
Nejdek-Tisová | 10.01 | 10.01 | |||
Nové Hamry | 10.05 | 10.06 | 3 | ||
Vysoká Pec | 10.11 | 10.11 | |||
Nejdek zastávka | 10.13 | 10.13 | |||
Nejdek | 10.16 | 10.19 | 3 | ||
Nejdek-Suchá | 10.22 | 10.22 | |||
Nová Role zastávka | 10.25 | 10.25 | |||
Nová Role | 10.29 | 10.30 | 3 | ||
Stará Role | 10.37 | 10.38 | 3 | ||
Karlovy Vary | 10.43 | 10.47 | 2 | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 10.51 |
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster