..: Trasa vlaku Os 17107 - JŘ 2021 :..
Vlak Os 17107 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Potůčky  9.34 9.35 2
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka  9.38 9.38 
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  9.44 9.45 2
  Pernink Neobsazená zastávka  9.48 9.49 3
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka  9.54 9.54 
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka  9.57 9.57 
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka  10.01 10.01 
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  10.05 10.06 3
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka  10.11 10.11 
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka  10.13 10.13 
  Nejdek  10.16 10.19 3
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka  10.22 10.22 
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka  10.25 10.25 
  Nová Role  10.29 10.30 3
  Stará Role  10.37 10.38 3
  Karlovy Vary  10.43 10.47 2
  Karlovy Vary dolní nádraží  10.51  

;

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster