Sp 1545 „Jizera“ | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav město | 8.01 | 1/2 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 8.07 | 8.09 | 3 | ||
Krnsko | 8.13 | 8.13 | |||
Chotětov | 8.20 | 8.25 | 3 | ||
Zdětín u Chotětova | 8.28 | 8.28 | |||
Kropáčova Vrutice | 8.34 | 8.34 | 2 | ||
Košátky | 8.37 | 8.37 | |||
Kojovice | 8.39 | 8.39 | |||
Byšice | 8.42 | 8.46 | 2 | ||
Všetaty | 8.50 | 8.51 | 2/2 | ||
Tišice | 8.54 | 8.54 | |||
Neratovice | 8.57 | 8.59 | 3 | ||
Neratovice sídliště | 9.00 | 9.00 | |||
Praha-Čakovice | 9.12 | 9.13 | 2 | ||
Praha-Vysočany | 9.26 | 9.31 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 9.38 | II./2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy