Vlak Os 15326 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 12.35 | 4 | |||
Semanín | 12.41 | 12.41 | |||
Opatov | 12.45 | 12.46 | 4 | ||
Opatovec | 12.49 | 12.49 | |||
Svitavy | 12.54 | 13.03 | 1/1 | ||
Svitavy zastávka | 13.06 | 13.06 | |||
Vendolí zastávka | 13.14 | 13.14 | |||
Květná | 13.19 | 13.19 | |||
Pomezí | 13.23 | 13.23 | |||
Pomezí zastávka | 13.27 | 13.27 | |||
Polička | 13.30 | 13.34 | 3 | ||
Sádek u Poličky | 13.39 | 13.39 | |||
Oldřiš | 13.42 | 13.42 | |||
Borová u Poličky zastávka | 13.46 | 13.46 | |||
Borová u Poličky | 13.49 | 2 |
Česká Třebová-Polička jede v , nejede 28. – 31.XII.; Polička-Borová u Poličky jede v ;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster