Vlak Os 4344 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pitín zastávka | 17.11 | ||||
Bojkovice město | 17.14 | 17.14 | |||
Bojkovice | 17.17 | 17.31 | 2/3 | ||
Záhorovice | 17.33 | 17.33 | |||
Nezdenice | 17.36 | 17.37 | 3 | ||
Šumice | 17.39 | 17.39 | |||
Újezdec u Luhačovic | 17.44 | 17.45 | 3 | ||
Uherský Brod | 17.49 | 17.54 | 3 | ||
Havřice | 17.56 | 17.56 | |||
Hradčovice | 18.01 | 18.02 | 3 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | 18.06 | 18.06 | |||
Vésky | 18.09 | 18.09 | |||
Kunovice | 18.12 | 18.13 | 3 | ||
Uherské Hradiště | 18.16 | 18.18 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 18.24 | 1vlevo/1 |
dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia