Vlak R 1142 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 9.22 | 7 severní část | |||
Praha-Vysočany | 9.28 | 9.29 | 2 | ||
Praha-Čakovice | 9.41 | 9.42 | 2 | ||
Neratovice sídliště | 9.53 | 9.53 | |||
Neratovice | 9.55 | 9.57 | 3 | ||
Všetaty | 10.03 | 10.04 | 2/2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 10.31 | 10.41 | 3 | ||
Bakov nad Jizerou město | 10.51 | 10.52 | |||
Mnichovo Hradiště | 10.57 | 10.58 | 2 | ||
Turnov | 11.10 | 11.17 | 2/3 | ||
Malá Skála | 11.25 | 11.25 | 3 | ||
Železný Brod | 11.32 | 11.33 | 2 | ||
Jesenný | 11.39 | 11.40 | |||
Plavy | 11.48 | 11.48 | |||
Velké Hamry město | 11.51 | 11.52 | |||
Tanvald | 11.57 |
; Turnov-Tanvald jede v a do 27.VI. a od 4.IX. a 23. – 31.XII., 29.I., 1.IV., 27. – 29.X., od 1.VII. do 31.VIII. jede denně;
Příšovice – Tanvald platí také jízdní doklady IDOL; Praha hl.n. – Loukov u Mnichova Hradiště platí také jízdní doklady PID; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci