|
Os 6666 « předchozí | další » |
Trasa:
Děčín hl.n. 20.35, Benešov nad Ploučnicí 20.49-20.50, Česká Kamenice 21.05-21.06, Rumburk 21.50 Detail trasy »
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
844 a) | - | 6665 | Děčín hl.n. - Rumburk | 6684 | CZ-ČD |
|
Aktualizace: 26.3.2020 (Jan Faigl) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Nejede 24., 31.XII. - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) - ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy - ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V - ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k oběhům:
a) V pro 6653 |
|
|